Bertus Langendijk is een man die met weinig woorden duidelijk maakt wat hij vindt. Dat past wel bij zijn garage: gewoon doen wat je moet doen om klanten te helpen. Ouderwets, want je meldt je in de werkplaats en niet bij een gestroomlijnde receptioniste.
Iedereen is welkom, krijgt een eerlijke diagnose en wordt geholpen. Bertus is bijna vijftig jaar meegegaan in alle ontwikkelingen in het autovak. Op één na. De elektrische auto heeft hij in het zicht van zijn pensioen aan zich voorbij laten gaan.
Ja, hij ziet uit naar zijn pensioen. Dan ‘moet’ hij niks meer en kan hij lekker, als het zo uitkomt, sleutelen aan een stel oldtimers die al klaar staan.
Door Jaap de Jong en Henk Cobelens.
Geweldige mensen! Altijd goede service en onderhoud. Ik kom er nog steeds. Ik kocht er mijn eerste Lada met katalysator. Daarna mijn tweede, derde enz. Dat was volgens mij de eerste "milieuvriendelijke" auto. Er zat destijds een subsidie van de regering op. Ik zal ze missen als ze stoppen.
mijn eerste auto was een Lada, gekcht bij garage langendijk nooit geen problemen mee gehad!
service staat hoog in het vaandel! een eerlijk advies en een eerlijke prijs!
Bedankt Bertus voor al die jaren !
Super mooie garage, mijn vader kwam er vanaf 1978 en na zijn overlijden in '86 ben ik er altijd ook kind aan huis geweest, kom er ook regelmatig gewoon koffie drinken voor de gezelligheid. Mooie tijden!
Toe ik stage ging lopen kocht ik een gele Lada 1200s bij Bertus zijn vader. Hij is ook weer maar dat weet ik niet zeker via zijn vader terug naar het moederland gegaan. De Russische houtboten bij william pont scheepte lada's in op de terugweg naar Rusland. Mijn vader heeft zijn auto altijd bij Berthus in onderhoud gehad nooit enige klacht altijd een oplossing zonder dat je getild wordt zoals bij andere garages. Ik wens ook namens mijn vader bertus een lang en gelukkig pensioen toe.
Ooit zat hier de Lada dealer, mijn vader heeft hier ooit nog een Trabant gekocht !
Het typische Trabant geluid dat dagelijks van de garage kwam herinner ik me nog van lang geleden. Leuk.
Erg fraaie voertuigen zag ik trouwens in het filmje langskomen. Een geslaagde pensionering toegewenst en lekker sleutelen.