Onze hoofden liepen om de afgelopen week. Het was druk met maar liefst drie verschillende raadsvergaderingen, een interpellatiedebat, twee branden en bakken vol nieuws. Vandaar een late Week van De Orkaan.
De zoektocht van Oostzaan naar een geschikte partner begint verdacht veel op een datingshow te lijken. Kenneth en Piet volgden de raadsvergaderingen in de regio over de fusieplannen van Oostzaan en Wormerland. Wat gaat er gebeuren?
De Kraaien willen al heel lang een nieuw sportpark. Die wens is inmiddels uitgegroeid tot een waar hoofdpijndossier voor Zaanstad. Piet ging donderdagavond naar een interpellatiedebat over de kwestie, maar kwam ietwat bedrogen uit.
Brand
Michel had het deze week druk met twee branden en vertelt ook nog iets over het dodelijke ongeval op de Prins Bernhardweg in Zaandam. Overigens zoekt de politie naar inzittenden van een auto die mogelijk meer kunnen vertellen over het ongeval.
Renée praat je bij over Family Village, de eetgelegenheid die over een paar maanden de deuren opent in het nieuwe Zaans Natuur en Milieu Centrum. Het is voorlopig haar laatste bijdrage aan De Week van De Orkaan. Renée gaat een tijdje in Duitsland wonen. We nemen dan ook op gepaste wijze afscheid van haar. Hoe? Luister maar naar De Week van De Orkaan.
Door Renée Koopman, Piet Bakker, Kenneth Jubitana, Michel Schermer en Di-Lan Sun.