Vanaf donderdag 26 april kan er niet meer geparkeerd worden op onder andere de Kalverstraat en Fransestraat in Zaandam, omdat deze straten worden afgesloten. Beide straten liggen parallel aan de Peperstraat. Bewoners worden verzocht hun auto’s tijdig te verwijderen, voordat de sleepwagen dat voor hen doet.
De Kalverstraat en Fransestraat gaan volledig dicht voor verkeer in verband met de voorbereidingen op de sloopwerkzaamheden. Ook komen de parkeerplaatsen in de Kalverstraat én aan de Symon Claeszstraat, tussen de Kalverstraat en de Bloemgracht, te vervallen. Dat meldt Vernieuwing Peperstraat via de BouwApp en op borden die inmiddels in de buurt zijn geplaatst.
Deze afsluitingen luiden een nieuwe fase in van het vernieuwingsproject rond de Peperstraat. De voorbereiding op de sloop lijkt – na meerdere keren te zijn uitgesteld – nu echt van start te gaan. Het zal dus niet lang meer duren voordat de oude panden plaatsmaken voor nieuwe woningen. De uiteindelijke totaalsloop is gepland tussen juni en augustus.

Door: Kenneth Jubitana met informatie uit de BouwApp, Vernieuwing Peperstraat
Gaat 1 groot drama worden. Bedankt Soeters voor u geweldige bijdrage.